Merkez Birliği Yetkililerinden Mersin Bölgeye Ziyaret

 

Merkez Birliği Genel Müdür Yardımcısı Mahmut GÜNGÖR, Merkez Birliği Müfettişi Alp BAYRAK ve Krediler ve Mali İşler Daire Başkanı Yahya ALTINKAYA Mersin Bölge Birliğini ziyaret ettiler.

 

      Ziyarette Bölge Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri ve Bölge Müdürü Hilmi Tunahan EYİCE’den Bölge Birliğinin faaliyetleri konusunda bilgi alan Güngör ve Altınkaya, Tarım Kredi Kooperatifleri Mersin Bölge Birliği yetkilileri, çalışanları, iştirakleri, kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri ile iftarda bir araya geldi.

      Gerçekleştirilen iftar yemeğine; Bölge Birliği Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri, Mersin Tarım İl Müdürü, TKDK Mersin il direktörü, Tarsim Bölge Müdürü, Bereket Sigorta Bölge Müdürü, Birlik A.Ş. Mersin şube Müdürü, Alata Araştırma Enst. Müdürü, Mersin Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı, Tarım İlçe Müdürleri, Ziraat Bankası Müdürü, çeşitli STK üyeleri ve Bölge personelleri katıldı.

      Bölge Müdürü Hilmi Tunahan EYİCE, iftar yemeğine katılan misafirlere teşekkür ederek, Ramazan ayının vatanımıza, milletimize ve kurumumuza hayırlara vesile olmasını diledi.

Okunma 687 defa