TARLADAN SOFRALARA GELEN TAZELİK

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Mersin  Bölge Birliği'ne bağlı kooperatiflerden Ürün Değerlendirme  kapsamında ortaklardan alımı yapılan Karpuzlar  tüketiciye ulaştırmak amacıyla Ulusal Market Zincirlerinden Carrefour' a sevk edildi.

 

           Karpuz alımının  yapıldığı Adana TKK ziyaret eden  Mersin  Bölge Müdürü Hilmi Tunahan EYİCE ; " Ürün alımı noktasında yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, sözlerine şöyle devam etti; bölgemizde turfanda yetişen karpuzun dalından koptuğu tazelikte  Carrefour vasıtasıyla tüketicilerin sofralarına ulaşmasında aracıların ortadan kaldırdıklarını  belirterek, eli  nasırlı Türk çiftçisini Türkiyenin en Büyük çiftçi ailesine ortak olmaya davet etti.  bundan sonra ürün alımı ile ilgili   ürün çeşitlerini artırmayı planladıklarını belirterek, ortaklarımızın  ürünlerinin değerlendirilmesi  amacıyla yeni pazarlama kanallarının bulunabildiği her ürünün alımı için ortaklarımıza gerekli destekleri vereceğiz."dedi.

         Bölge Müdürü Hilmi Tunahan EYİCE    Carrefour Adana  Çukurova Bölge Sorumluları Alper GÖKÇEL  ve Alper ŞENER’e  teşekkür ederek bundan sonra işbirlikteliğinin artırılması konusunda  Mersin  Bölge Birliği olarak  ellerinden gelen bütün desteği vereceğini  söyledi.

            Ayrıca bu   ürünün  alımı noktasında büyük bir özveri gösteren 456 Sayılı Misis TKK  ve 2459 Sayılı Adana  Tarım Kredi Kooperatifi personellerine  gösterdikleri çaba ve gayretlerinden dolayı  teşekkür etti.  

Okunma 557 defa