MERSİN BÖLGE BİRLİĞİ'NE TAZE KAN

Bölge Birliğimize bağlı kooperatiflerde göreve başlatılmak üzere istihdam edilen 3 Ziraat Mühendisi ve 3 Kooperatif Görevlisi olmak üzere toplam 6 aday personelin atandıkları Kooperatifler ile 6 aylık dönemde eğitim görecekleri Eğitim kooperatifleri belirlenerek Bölge Birliğimizde düzenlenen törenle yeni görev yerleri tebliğ edildi.

            Bölge Birliğimize bağlı Kooperatiflerde 16.11.2017 tarihinde göreve başlayan aday personele 16-17.11.2017 tarihlerinde Bölge Birliğimiz toplantı salonunda oryantasyon eğitimi düzenlenmiş olup,  düzenlenen eğitime; Bölge Birliği Müdürü H. Tunahan EYİCE, Bölge Müdür Yardımcısı İsa GÜLER, Bölge Müdür Yardımcısı İ. Göksenin TÜRKMENOĞLU, Bölge Müdür Yardımcısı Aytaç ONKUN ve Bölge Birliğimiz Yönetmenleri iştirak etmişlerdir.

          Oryantasyon Kursunda yeni personeller ile konuşan Bölge Müdürümüz H. Tunahan EYİCE, “Tarım Kredi Kooperatifleri büyük bir ailedir. Bugünden itibaren sizler de bu ailenin birer ferdi olacaksınız. Bu aşamada sizlere düşen işinizi severek yapmanız. Önünüzde altı aylık bir oryantasyon eğitim süreci var. Bu süreç içerisinde üçer aylık dönemlerde kooperatiflerimizde görev yapacaksınız. Bu süre sonunda kooperatiflerin çalışma süreci ve yöre çiftçilerini tanıma açısından değerlendirmeye tabi olacaksınız. Çalışma sürecinizde size verilen görevleri mevzuatımıza uygun olarak yapınız.” şeklinde konuştu.

 

Okunma 1152 defa