11.Olağan Genel Kurulumuz Gerçekleştirildi

TKK Mersin Bölge Birliği Müdürlüğü 20 Mayıs 2018 tarihinde 11.Olağan Genel Kurulunu Marehan Convention Center’da gerçekleştirdi.

          Genel Kurula; TTKK Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı  Selahattin Külcü, Genel Müdür Dr. Fahrettin Poyraz, Genel Müdür Yardımcısı Muaz Saka, Strateji Geliştirme ve Teşkilatlandırma Daire Başkanı Şaban Kırmızı, İnsan Kaynakları Daire Başkanı Fatih Zekeriya Yerlikaya, TKK Mersin Bölge Müdürü H.Tunahan EYİCE, Merkez Birliği Teşkilatlandırma Müdürü Vejdi Yiğit, Mevzuat ve Uyum Müdürü Ahmet YILDIRIM, Mersin Bölge Birliği Müdür Yardımcıları İsa GÜLER, Aytaç ONKUN, İ.Göksenin TÜRKMENOĞLU, Bakanlık Temsilcileri ve 107 birim Tarım Kredi Kooperatifinin üye temsilcileri katıldı.

          Genel Kurul konuşmalarında Başkan Selahattin Külcü :”Çiftçinin tek dostuyuz”, Genel Müdür Dr. Fahretttin Poyraz :”TKK köklü bir miras, kıymetini bilelim” , Bölge Birliği Müdürü H.Tunahan EYİCE: Bölge Birliği faaliyetlerinden  bahsettiği konuşmasında son yıllarda ürün değerlendirme faaliyetlerine ağırlık vererek ortaklarımıza ekonomik anlamda katma değer sağlanmıştır. Bölge Birliğimiz günden güne büyümekte ve faaliyetlerine arttırarak devam etmektedir. Bu bağlamda bizlerden desteklerini esirgemeyen siz değerli ortaklarımıza, Genel Müdürümüze ve Yönetim Kurulu Başkanımıza teşekkürü bir borç biliriz.” Dedi.

          Genel Kurul’un Divan Başkanlığını  Teşkilatlandırma  Müdürü Vejdi Yiğit yaptı.

Bölge Birliğinin 11. Olağan genel kurul toplantısında,  kooperatiflerde en uzun süre görev yapan kooperatif yönetim kurulu üyeleri ve Denetçiler ile en genç yönetim kurulu üyeleri ve Denetçilere plaketler verildi.

          Genel Kurul da emeği geçen Bölge Birliğimiz ve Kooperatif personellerimize teşekkür ediyoruz.

 

Okunma 492 defa