Bilgilendirme
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/144

Mersin Bölge Birliği Müdürlüğü'nde görev değişimi

           Tarım Kredi Kooperatifleri Mersin Bölge Müdürlüğü görevine, Kayseri Bölge Müdürü  Caner ÇELEBİ Merkez Birliği Yönetim Kurulunun almış olduğu karar ile 01.08.2019 tarihinde Bölge Müdürü olarak,  Şanlıurfa Bölge Birliğinde Bölge Müdür vekili olarak  olarak görev yapan Mehmet OKKAN ve Bölge Birliği Yönetmenlerinden Ebubekir KURT Bölge Müdür Yardımcısı olarak atandı.

           Bölge Müdürü Caner ÇELEBİ; "Tarım Kredi Kooperatifleri Mersin Bölge Birliğine atanmasından dolayı memnuniyetini ifade ederek, görev yapacağımız süre içerisinde doğru yapılan bütün işleri daha da geliştirmeye ve ileri götürmeye gayret edeceğiz.” dedi.

            Mersin bölge birliği müdür yardımcıları ve Bölge Birliği personelleri Bölge Müdürü ÇELEBİ'ye yeni görevinde başarılar dileyerek Mersin Bölge Birliğinin daha güzel günlere geleceğine olan inançlarını ifade ettiler.

{gallery}144{/gallery}
Okunma 278 defa